Elbląg Pełen pomysłów – program PiS tworzony wspólnie z mieszkańcami : Rafał Traks
Wróć do strony głównej


Już 21 października 2018 r. wybory samorządowe.
Zaangażuj się - zmień Elbląg na lepsze!


Elbląg Pełen pomysłów – program PiS tworzony wspólnie z mieszkańcami data wpisu: Wrzesień 22, 2018, źródło: Rafał Traks.

Szanowni Państwo

już 21 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe. Wzięcie w nich udziału to nasze demokratyczne prawo, ale także społeczny obowiązek. Mam przyjemność przedstawić Państwu, mieszkańcom naszego miasta, program dla Elbląga. Elbląg pełen pomysłów to program, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich, którym zależy na rozwoju miasta i elbląskich rodzin. Do poparcia naszego Programu będziemy zachęcać wszystkich mieszkańców, bo ich aktywność jest jednym z elementów decydujących o kierunkach rozwoju miasta.

Jako poseł Ziemi Elbląskiej inicjowałem pracę zespołów parlamentarnych, dzięki którym rozpoczęły się prace zmierzające do budowy Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną, dzięki któremu nasz region powróci do wielowiekowych tradycji morskich. Chcemy realizować założenia Programu w porozumieniu z Elblążanami, bowiem napędzani społeczną energią, w oparciu o wyniki szeroko przeprowadzonych konsultacji wśród mieszkańców, wykorzystując środki własne oraz nadarzające się możliwości wykorzystania programów unijnych i rządowych zapewnimy harmonijny rozwój Elbląga. Nasze działania kierujemy do wszystkich Elblążan, rodzin, dzieci i młodzieży, dorosłych, osób niepełnosprawnych i seniorów. Będziemy realizowali przedsięwzięcia oczekiwane i inicjowane przez mieszkańców. Szczególną uwagę kierujemy na ożywienie i rozwój gospodarczy naszego miasta.

Proponując Państwu program Elbląg pełen pomysłów, mam nadzieję pomóc wszystkim w pełnym uczestniczeniu w demokratycznym życiu naszej małej Ojczyzny – Elbląga.

program Elbląg Pełen Pomysłów

Zobacz więcej w kategoriach: Aktualności. Tagi: , , .

Imię / Nick (wymagane)

Email (wymagany)

WWW

Komentarze© Copyright 2019 • Rafał Traks Radny Rady Miejskiej w Elblągu