Wróć do strony głównej

Zagłosuj na mnie!

W najbliższych wyborach, 21 października 2018 r., startuję z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, z pozycji nr 1, w okręgu nr 1 obejmującym dzielnice Na stoku, Kępa północna, Rubno i Zawada. Dlatego jeżeli mieszkasz przy jednej z następujących ulic:

Al. Odrodzenia, Armii Ludowej, Browarna od 27 do 94, Brzeska, Płk. Dąbka od 37 do 111 (nieparzyste), Działdowska, Elektryczna, Grażyny, Helska, Kalenkiewicza, Kasprzaka, Krakusa, Ks. Klimuszki, Lubraniecka, Łubinowa, Matejki, Mazurska, Obrońców Pokoju, Okrzei, Okulickiego, Piławska, Płocka, Podgórna, Pokorna, Poprzeczna, Portowa, Pszeniczna, Rechniewskiego, Robotnicza od 142 do końca (parzyste), Robotnicza od 107 do końca (nieparzyste), Rodziny Nalazków, Rypińska, Rzepakowa, Słonecznikowa, Batorego, Szarych Szeregów, Topolowa, Wiejska, Żytnia.

Możesz na mnie zagłosować w jednym z 11 obwodów głosowania:

Obwód nr 1. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Koło PSOUU, ul. Szarych Szeregów 32: Łubinowa, Mazurska, Pszeniczna, Rodziny Nalazków od 16 do końca, Rzepakowa, Słonecznikowa, Szarych Szeregów, Żytnia.

Obwód nr 2. Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rodziny Nalazków 20: Armii Ludowej, Rodziny Nalazków od początku do 15.

Obwód nr 3. Przedszkole Niepubliczne „Akademia Krasnoludków”, ul. Kalenkiewicza 24: Al. Odrodzenia, Kalenkiewicza.

Obwód nr 4. Przedszkole nr 21, ul. Wiejska 6: Podgórna, Wiejska.

Obwód nr 5. Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Robotnicza 246: Kasprzaka, Okulickiego, Robotnicza od 246 do końca.

Obwód nr 7. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, ul. Obrońców Pokoju 44: Browarna od 45 do 72, Elektryczna, Krakusa, Obrońców Pokoju od początku do 7C, Obrońców Pokoju od 33 do końca, Piłaska, Poprzeczna.

Obwód nr 8. Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1: Działdowska, Helska, Obrońców Pokoju od 8 do 32, Płocka, Robotnicza od 197 do końca (nieparzyste), Robotnicza od 226 do 244 (parzyste), Batorego, Topolowa od 21 do końca (nieparzyste), Topolowa od 26 do końca (parzyste).

Obwód nr 18. Przedszkole Niepubliczne „Bajka”, ul. Lubraniecka 20: Brzeska, Lubraniecka, Portowa, Rypińska.

Obwód nr 19. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1, ul. Robotnicza 173: Klimuszki, Matejki, Pokorna, Topolowa od początku do 19 (nieparzyste), Topolowa od początku do 24 (parzyste).

Obwód nr 20. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1, ul. Robotnicza 173: Płk. Dąbka od 37 do 111 (nieparzyste), Okrzei, Robotnicza od 159 do 195 (nieparzyste), Robotnicza od 190 do 224 (parzyste).

Obwód nr 22. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1: Browarna od 27 do 44, Browarna od 73 do 94, Grażyny, Rechniewskiego, Robotnicza od 107 do 157 (nieparzyste), Robotnicza od 144 do 188 (parzyste).

Moim kandydatem na Prezydenta Elbląga jest Jerzy Wilk.

Nie bądź obojętny na los naszego miasta. 21 października 2018 r. idź na wybory!

Dla nowej kreatywnej Rady Miejskiej.



© Copyright 2018 • Rafał Traks Radny Rady Miejskiej w Elblągu